BAZA LOGISTYCZNA ZLOTU SPRAWDZONA!

Drodzy Uczestnicy,
Kilka dni temu, razem z Piotrem ze Szczecina udało nam się odwiedzić naszą bazę na czas planowanego Zlotu, czyli Gościniec Wysoka. Dawny folwark zaadaptowany na pensjonat położony jest nad samym jeziorem, ma własną plażę a poza tym bardzo ciekawie zagospodarowane obejście. Nastrojowo urządzona restauracja i eleganckie pokoje dopełniają reszty.

Potwierdziliśmy rezerwacje, mieliśmy też okazję wypróbować kuchnie, dania do tanich nie nalezą, ale porcje są duże a jakość jedzenia jest warta swojej ceny.

Przekazujemy również prośbę właścicieli gościńca, aby w trakcie pobytu na terenie ich ośrodka nie spożywać własnego alkoholu!

Niestety w Gościńcu nie ma już wolnych miejsc – początek sezonu, dlatego osoby które nie zapłaciły zaliczki, a będą chciały wziąć udział w imprezie muszą poszukać zakwaterowania we własnym zakresie. Podajemy kilka namiarów: Agroturystyka: Grzegorz Rzewuski, ul. Wysoka 49 530 975 565, agroturystyka Halina Prochnal 95 7413753, 509710349, Cempingi, Wysoka 35: 509710349 i 957413753.

Poniżej kilka zdjęć z rozpoznania:

Widok ośrodka od strony plaży


Nad jeziorem


Przykładowy pokój


Pojechaliśmy również do obu firm, które zobowiązały się do zagospodarowania naszego czasu w piątek i w sobotę. Ramowy plan Zlotu nie uległ zmianie. Doprecyzowaliśmy jedynie rodzaj posiłków, trasę przejazdu po obszarach Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego i związane z tym koszty. Obecnie trwają intensywne prace nad przygotowaniem pamiątkowej koszulki i naszywki dla Uczestników. Już wkrótce do wszystkich będzie przekazana emailem informacja z planem Zlotu i szczegółowym zestawieniem kosztów.

Z pozdrowieniami
Łukasz Wyra


A poniżej kilka atrakcji, które na nas czekają: